Kancelaria BMP od lat funkcjonuje na łódzkim rynku. Wiedza i doświadczenie zdobyte w praktyce, jakimi dysponuje nasz zespół pozwalają nam stale powiększać grono ufających nam klientów.

W ramach świadczonych przez nas usług skupiamy się na kompleksowej obsłudze prawnej zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Pomagamy w rozwiązywaniu sporów, zajmujemy się zarządzaniem i oceną ryzyka prawnego. W przypadku Klientów biznesowych mamy na uwadze nie tylko prawo, ale też rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej, tym samym staramy się dostosować świadczone usługi do potrzeb Klienta i profilu danej działalności. Wszystkie usługi świadczymy z poszanowanie z zasad etyki, do przestrzegania których zobowiązany jest radca prawny przy wykonywaniu zawodu.

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, a nasze podejście do Klienta cechuje profesjonalizm, rzetelność, kompleksowość, a jednocześnie kreatywność. Z uwagi na specjalizację każdego członka zespołu, jesteśmy w stanie świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Kancelaria korzysta także z usług profesjonalnych specjalistów w zakresie księgowości, rachunkowości oraz doradców podatkowych.

Radcowie prawni tworzący zespół Kancelarii od lat z powodzeniem obsługują przedsiębiorców, organy administracji publicznej a także podmioty lecznicze, podmioty z branży budowlanej oraz podmioty z branży informatycznej.

Mamy pełną świadomość odpowiedzialności i skutków prawnych wynikających z rozwiązań proponowanych Klientowi, dlatego też dokładamy najwyższej staranności wymaganej przy profesjonalnym świadczeniu pomocy prawnej.

Kancelaria działa na zasadzie konsorcjum indywidualnie prowadzonych praktyk prawniczych. Usługi są świadczone na terenie całej Polski w tym w szczególności w Warszawie i Łodzi.