Radca Prawny
Ewa Siwińska-Beck

ewa siwinska beck, zalozyciel kaneclari BMP

Uzyskała tytuł magistra prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również Szkołę Prawa Francuskiego organizowaną przez WPiA w Łodzi we współpracy z Uniwersytetem Francis- Rabelais w Tours. W trakcie studiów odbyła półroczne stypendium we Francji w Tours w ramach programu Erasmus. W trakcie aplikacji doświadczenie zdobywała w jednej z największych łódzkich kancelarii a także w warszawskiej , międzynarodowej Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.

Na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi została wpisana w 2012 roku. Zawód prawniczy wykonuje od 2008 r. Pani mecenas odbyła także kurs mediacji.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym w prawie budowlanym i gospodarczym. W prowadzonej przez siebie Kancelarii zajmuje się bieżącą obsługą prawną jednostek administracji publicznej i podmiotów gospodarczych a także sprawami rodzinnymi. Usługi prawne dostosowuje do indywidualnych potrzeb klientów. W obszarze specjalizacji Radcy Prawnego Ewy Siwińskiej-Beck znajdują się także, w tym procesy przekształceń, łączeń i podziału spółek handlowych. Dla swoich Mocodawców Radca Prawny Ewa Siwińska-Beck tworzy umowy, sporządza opinie prawne a także reprezentuje z sukcesami interesy klientów w sądach. Prowadzi badania prawne Due Dilligence.

Członek Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi.

Biegle włada językiem angielskim, francuskim oraz włoskim.

Założyciel Kancelarii.


Tel: 605260216 lub 726080022

e.siwinska-beck@bmp-kancelaria.pl